azsuwhandball.pl

Sty 15 2016

pilka reczna plazowa szczecin dabie 2014

Nie bądź sarkastyczna i krzyczeć „Dzięki sir” po każdej decyzji, ale gdy sędzia sprawia bliskie połączenia na 50/50 lub co można rozważyć ważną decyzję, szczere „Dobry panie zadzwoń” lub „dziękuję sir” przechodzi długą drogę.

Każdy ma chęć otrzymywania pochwały, nawet sędziów, więc masowanie ich ego (tak, sędziowie mają też ego) bez bycia przesadzony lub protekcjonalne. Nawet jeśli nie bezpośrednio korzystać ci w trakcie gry (choć jest prawdopodobne, że będzie), są szanse, gdy sędzia officiates jednego ze swoich gier w dalszej części sezonu, będą pamiętać swój pochwały i będzie można korzystać wtedy.

3. Nie należy zakładać, że znasz zasady (prawa) lepsze niż sędziego; Szanse są naprawdę nie tak, tylko niech sędzia dostać się na swojej pracy.

Wszystkie AYSO Sędziowie muszą przejść szkolenia i osiągnąć wymagany poziom kompetencji, aby zakwalifikować jako ref. może grałeś lub trenował grę przez wiele lat i wierzę, że wiedzą lepiej niż sędziego, jednak nie jest to zawsze ma miejsce w moim doświadczeniu.

Jeśli nie badali prawa gry to jest bardzo prawdopodobne, że nie w pełni zrozumieć wiele wspólnych faule i naruszeń, które regularnie krzyczeć na sędziego za! Grałem pół-profesjonalnie od 15 lat i myślałem znał zasady doskonale; jak bardzo się myliłem, gdy wziąłem egzamin sędziowski (skończyło się coraz 99/100 na papierze testowym, ale tylko po godzinach nauki uświadomiły mi, że nie w pełni zrozumieć, około połowy zasad!)

Wykonywać swoją pracę jako trener; dbać o swoich zawodników, zachęcać je i zapewniają one również respektować decyzje sędziego. Pozwól sędzia wykonywać swoją pracę i stosowania przepisów gry. Jeśli chcieliby Państwo poznać zasady / przepisy dokładniej, patrz poniżej.

Tu jest link do uproszczonej wersji zasad (znany jako prawa gry) – http://www.aysoarea3t.org/laws.html

Graham Poll był jednym z najlepszych sędziów w angielskiej Premier League i można się wiele nauczyć, wykonując swoją kolumnę w Daily Mail – http://www.dailymail.co.uk/sport/columnist-482/Graham-Poll~~HEAD=pobj. html

Paul Spacey jest współzałożycielem http://www.parentsoccercoach.info, darmowa zasobów internetowych, dając AYSO Parent Trenerzy wszystko, czego potrzebują, aby poprowadzić swoją drużynę do sezonu.

Odwiedź naszą stronę internetową http://www.parentsoccercoach.info i dostęp do wszystkich niesamowite treści, całkowicie za darmo.

Zawiera filmy, wiertarki, plany treningowe, umiejętności, strategii, składy, zasady i wiele innych.

– autor artykułu

Written by azsuwhandball.pl


Dodaj komentarz