azsuwhandball.pl

Sty 12 2016

pilka reczna plazowa reprezentacja polski

pilka reczna plazowa reprezentacja polski

3 Porady chronić piłkarskich sędziów po swojej stronie

OK, sędziowie są bezstronni (a przynajmniej powinny być), więc nie można dokładnie je na „boku”, jednak istnieje kilka rzeczy, które można zrobić, aby uczynić go bardziej prawdopodobne, że Twój zespół uzyskać więcej z 50 / 50 decyzji.

Jestem AYSO Coach ale także stało się wykwalifikowanym US Soccer i FA Sędzia więc mieć dobre perspektywy zarówno z zawodnik, trener i punktu widzenia sędziów. Przeczytaj poniższe wskazówki i wdrożyć je w następnym meczu:

1. Nigdy nie bezpośrednio atakować sędziego bez względu na sposób ich decyzje są złe.

To jest zupełnie bez sensu. Nie tylko jest tam zerowa szansa sędzia zmienia zdanie, ale są one bardzo prawdopodobne, aby trzymać to przeciwko tobie, kiedy jest następny 50/50 decyzją. Tak, sędziowie powinni pozostać całkowicie bezstronny i opierają swoje decyzje w sprawie działań na polu, jednak w rzeczywistości jest to, że są tylko ludźmi, a jeśli masz krzyczeć w twarz 5 minut wcześniej, a teraz wzywają do decyzji 50/50, szanse są to pójdzie do innego zespołu, jak sędzia sprawia ułamku sekundy decyzję ze swoim nadużycia wciąż świeże w ich umyśle.

pilka reczna plazowa reprezentacja polski

Jeżeli sędzia sprawia, że ??połączenia, które znasz jest oczywiście błędna, powiedzieć swoim graczom dostać się na grze i zapomnieć. Na pół godziny lub przerwą, można wspomnieć o tym sędziego. Coś prostego wzdłuż linii: „Panie, to było jasne piłkę ręczną, kiedy strzelił gola, wiem, że nie widział go jednak ze swojego kąta więc rozumiem, dlaczego nie nawiązać połączenie, Bez urazy. Daj nam kolejna decyzja ręczna proszę! „

Sędzia będzie prawdopodobnie sobie sprawę, że popełnił błąd i wiarygodność zostanie zwiększona przy następnym wywołaniu decyzji.

2. Dziękuję Arbiter kiedy zrobić dobre połączenie

Bardzo proste, ale bardzo skuteczne.

– autor artykułu

Written by azsuwhandball.pl


Dodaj komentarz