azsuwhandball.pl

Gru 28 2015

pilka reczna plazowa wikipedia

pilka reczna plazowa wikipedia

Historia Racquetball

Badminton to sport aktywny kryty odtwarzane za pomocą wydrążony gumową piłkę w sądzie, który może być wewnątrz lub na zewnątrz. W głównym, sport jest postrzegany jako podobny do tenisa i piłki ręcznej, ponieważ prawie wszystkie takie zasady gry są włączone do racquetball. Wszystkie takie same, fakty są takie, że ten sport nie ma sobie równych. Jak to pochodzi?

Joe Sobek, USA oparte na profesjonalnym graczem piłki ręcznej i tenisa, jest uznawany za wynalezienie gry w 1950 roku wprowadził grę początkowo podczas Greenwich YMCA. W tym czasie pan Sobek wciąż nie uważa się za chwytliwa nazwa dla tego sportu. Rozwój racquetball było wynikiem jego poszukiwań szybkiego rodzaj sportu, który był zarówno łatwe do nauki i zabawy. W tym czasie, badminton został stworzony jako opcja do popularnej gry w tenisa.

pilka reczna plazowa wikipedia

Dwa lata później, w lutym 1952 roku założył NPRA lub krajowe stowarzyszenie Paddle rakiety. Jednocześnie, pan Sobek skodyfikowane mechanikę gry i wydrukować je w swego rodzaju broszury. Ten nowy sport szybko przyjęła się pojawiać jako popularny wewnątrz sportu. Poprzez ciągłe promowanie popularność racquetball zwiększona. Nowa gra została następnie poparte maksymalnie 40000 boiska do piłki ręcznej w ramach WKK Narodów i YMCAs, gdzie badminton może być formalnie i odpowiednio odtworzone.

To było w 1969 roku, kiedy Międzynarodowe Stowarzyszenie Badminton powstała. Zespół użył nazwy jako wymyślone przez tenisista Bob McInerney. W tym samym roku grupa przejęła rolę Krajowego Stowarzyszenia Paddle Rakiety. W 1973 roku prezydent USA Handball Association i założyciel Robert W Kendler miał spór z dyrektorów IRA. Pan Kendler następnie stworzył dwie inne organizacje do racquetball. IRA pozostał jako dominującego zakładu promującej sport.

IRA został uznany przez nie niższej niż Komitet Olimpijski USA jako krajowy organ zarządzający ds racquetball w ziemi.

– autor artykułu

Written by azsuwhandball.pl


Dodaj komentarz